FOTOWOLTAIKA

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługę montażu instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa poprzez montaż aż po uruchomienie. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie gwarantujące szybką oraz bezproblemową realizacje.

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż klimatyzacji który objęty jest pięcioletnią gwarancją przy zachowaniu serwisów cyklicznych.
Wszystkie nasze montaże wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaike ?

Fotowoltaika to przede wszystkim najszybciej rozwijające się odnawialne źródło energij co świadczy o jej skuteczności i powszechnej dostępności. Ze względu na coraz to większy nacisk opinii międzynarodowej na ograniczenie produkcji CO2 na świecie kraje UE oferują szereg funduszy unijnych pokrywających część kosztów instalacji. Dzięki temu inwestycja staje się bardzo atrakcyjna i charakteryzuje się szybkim zwrotem.

Mimo niesprzyjającym opiniom które nie mają poparcia w faktach instalacje fotowoltaiczne na terytorium Polski spełniają swoje zadanie. Argument iż terytorium Polski jest słabo nasłonecznione eliminując przez to skuteczność instalacji nie jest prawdziwy. Dobrym przykładem są Niemcy które położone są w tej samej szerokości geograficznej co Polska. Oznacza to podobny udział słońca w skali roku. Warto zaznaczyć że Niemcy to światowy potentat jeśli chodzi o ilość nowych instalacji fotowoltaicznych.

Korzyści płynące z posiadania instalacji fotowoltaicznej:

  • instalacja fotowoltaiczna to przede wszystkim oszczędność którą odczuwamy opłacając rachunki za prąd. Dobrze dobrana instalacja pozwala obniżyć dotychczasowe rachunki nawet o 90 %,
  • czynnik ekologiczny to główna zaleta instalacji która charakteryzuje się zerową emisją zanieczyszczeń przy jej eksploatacji ,
  • instalacja fotowoltaiczna to również gwarancja bezpieczeństwa energetycznego pozwalająca na uniezależnie się od jednego dostawcy energii.

Terminowość

W pełni wywiązujemy się z ustalonych wcześniej terminów.

Jakość

Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie co gwarantuje profesjonalne wykonanie.

Doświadczenie

Kładziemy duży nacisk na szkolenie i umiejętności naszej kadry monterskiej.

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności