KLIMATYZACJA

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż klimatyzacji który objęty jest pięcioletnią gwarancją przy zachowaniu serwisów cyklicznych.
Wszystkie nasze montaże wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu.

Wykonujemy instalacje:

  • Klimatyzatory Split zbudowane są z dwóch części. Wewnętrzna część składa się z parownika, a zewnętrzna ze skraplacza. Klimatyzacja odpowiada nie tylko za obniżenie temperatury powietrza, ale również za stały napływ świeżego. Klimatyzatory split swoim wyglądem komponują się z wnętrzem pomieszczenia i montowane są na ścianach dzięki czemu zajmują mało miejsca.
  • Klimatyzatory multiSplit pozwalają połączyć różne pomieszczenia gdzie znajduje się klimatyzator o różnej sile do jednego urządzenia zewnętrznego. Możemy w ten sposób używać jednego wybranego klimatyzatora w danym momencie. Wykorzystywany najczęściej w hotelarstwie lub w miejscach gdzie mamy wiele pomieszczeń potrzebujących klimatyzację.
  • Klimatyzatory VRV/VRF to skomplikowany zestaw klimatyzatorów używany w budynkach potrzebujących sieci chłodzącej całej powierzchni.

Firma ALLBUD kładąc nacisk na profesjonalne usługi oferuje również serwis cykliczny jak i napraw bieżących. Usługa serwisowa gwarantuje wiele lat bezawaryjnej eksploatacji instalacji oraz gwarancję czystego powietrza w pomieszczeniu.

Terminowość

W pełni wywiązujemy się z ustalonych wcześniej terminów.

Jakość

Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie co gwarantuje profesjonalne wykonanie.

Doświadczenie

Kładziemy duży nacisk na szkolenie i umiejętności naszej kadry monterskiej.

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności