KURTYNY POWIETRZNE

Jedną z usług które Państwu oferujemy jest montaż kurtyn powietrznych. Montaże wykonujemy profesjonalnym sprzętem zgodnie z wytycznymi producenta. Wszystkie wykonane przez nas instalacje objęte są gwarancją.

Wykonujemy instalacje:

  • Kurtyna powietrzna wodna wykorzystywana głównie w pomieszczeniach przemysłowych typu hale, supermarkety, hotele oraz inne pomieszczenia użytkowe. Przeznaczona jest do montażu w pozycji poziomej wiszącej lub pionowej. Ma za zadanie chronic pomieszczenia przed dostaniem się kurzu, owadów oraz niepożądanego powietrza. Kurtyna powietrzna wodna do ogrzania sumienia powietrza wykorzystuje podłączone zasilanie gorącej wody. Po odłączeniu zasilania wodnego kurtyna działa jak zwykła kurtyna powietrzna.
  • Kurtyn powietrzna stosowana w miejscach nasilonego ruchu gdzie częste otwieranie drzwi prowadzi do nagrzania się bądź wychłodzenia pomieszczenia. Montowana przy wejściach w pozycji wiszącej pionowej lub poziomej. Do ogrzania strumienia powietrza wykorzystuje grzałkę elektryczną.

Jeśli macie Państwo wątpliwości które rozwiązanie sprawdziło by się w konkretnym przypadku zapraszamy do kontaktu chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Terminowość

W pełni wywiązujemy się z ustalonych wcześniej terminów.

Jakość

Do każdego montażu podchodzimy indywidualnie co gwarantuje profesjonalne wykonanie.

Doświadczenie

Kładziemy duży nacisk na szkolenie i umiejętności naszej kadry monterskiej.

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności

Dane firmy

ALLBUD PAWEŁ ZAŃKO
NIP 9691175183
ul. Staromiejska 36, 44-109 Gliwice.

Telefon

Email

zankoallbud@gmail.com

©instalmed 2020
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności